تعرفه اجاره تلویزیون شهری در تهران و شهرستانها

اجاره بهاء تلویزیون شهری متناسب با نوع کیفیت تصویر ، تراکم پیکسل ، مدت زمان اجاره و شهر مربوطه آن در هر متر مربع متغییر می باشد ، درست است که اجاره تلویزیون شهری می تواند برای شما هزینه در بر داشته باشد اما شما میتوانید با خرید و اجاره تلویزیون های شهری پذیرای برگزاری جشن ها و مراسم ها و همایش های مختلف در هر سطحی باشید و درآمد خوبی از اینکار کسب کنید .

این مدل دستگاه ها را  در این صنعت اصطلاحاً رنتال یا اجاره ایی می نامند . کیفیت سخت افزاری تلویزیونهای رنتال بسیار مهم هستند زیرا اگر دستگاه انتخابی شما کیفیت مقبولی نداشته باشد بعد گذشت مدت کمی به دلیل باز و بسته شده و جابجایی دچار مشکل شایع ریزش LED  ها و در نتیجه خرابی دستگاه می گردد .

قیمت خرید انواع متفرقه این دستگاه به مراتب از انواع با کیفیت و دارای گارانتی واقعی پایینتر است و به همین دلیل متاسفانه مشتری ترغیب به خرید آنها می شود ، حال اینکه انواع متفرقه قبل از رسیدن به سود دهی دچار آسیب شده و هزینه های متعدد و اغلب غیر قابل جبرانی  را به مالک دستگاه تحمیل می کند و این در صورتی است که اگر شما در ابتدا دستگاهی با کیفیت و دارای گارانتی واقعی تهیه نمایید می توانید خیلی زود هم هزینه خرید دستگاه را از محل اجاره آن تامین نمایید و هم به سود دهی مداوم برسید .

در شهر های مختلف قیمت اجاره بهاء تلویزیون رنتال متفاوت است اما به طور متوسط و تقریبی از برای تلویزیونهای داخل سالن بر حسب دات پیچ دستگاه به ازاء هر متر مربع به صورت روزانه از ۷۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰تومان و ماهانه از۵۳۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰۰ تومان و برای تلویزیون های خارج سال با همین روش محاسبه روزانه ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان و ماهانه ۷۵۰۰۰۰ تا ۱۱۲۵۰۰۰ تومان می باشد .

این ارقام ، رقم تقریبی اجاره ها در اردیبهشت ۹۷ می باشد و بسته به پارامترهای مخلتلف تغییر میکند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ایلیا  با شماره   ۰۲۱۴۲۰۲۵  تماس حاصل فرمایید .

و یا از فرم زیر برای درخواست اجاره تلویزیون ایلیا استفاده نمایید

 

فرم اجاره تلویزیون شهری 

* نام و نام خانوادگی

* نام ارگان یا شرکت

* نوع جلسه

* ابعاد مورد نیاز

* محل نصب تلویزیون

* تاریخ

* تعداد روز های اجاره

* شهر

* آدرس

* تلفن ثابت

* تلفن همراه

* ایمیل شما