به گزارش سرویس خبر ایلیا:  تلویزیون شهری یک نمایشگر بزرگ می باشد که از دیود های ال ای دی تشکیل شده است . تلویزیون شهری بیشتر در فضای بیرون از سالن استفاده می شود . کاربرد تلویزیون های شهری در میادین شهر و مجتمع های تجاری شهری , سردر سازمانها های دولتی ,خصوصی , پارک ها , دانشگاه ها و غیره می باشد .

این نمایشگرها قابلیت برنامه ریزی و ساخت تیزر و نمایش آن را به دفعات نا محدود دارا هستند .شما می توانید با نصب این نمایشگرها جلوه ویژه ای از تبلیغات را برای مکان تجاری خود تامین کرده و باعث جلب توجه مشتریان و معرفی هرچه بهتر خدمات خود شوید.با کمک این نمایشگرها قابلیت انواع نوشتار متحرک ، عکس ، فیلم و تیزر تبلیغاتی خود را به دفعات و به طور شبانه روز بر سر در مکان تجاری امکان پذیر است.

کاربرد تلویزیون شهری درپاساژهای بزرگ

تلویزیون شهری بیشتر مورد استفاده مجتمع ها، پاساژهای بزرگ تجاری و اداری و همچنین مراکز خرید قرار می گیرد.
اولویت صاحبان مراکز تجاری جهت خرید تلویزیون درآمدزایی، تبلیغات و بازرگانی است با توجه به جذابیت و جذب مشتری که تلویزیون شهری دارد در داخل چنین مجموعه هایی با پخش زنده فیلم و سریالهای تلویزیونی، مسابقات حساس ورزشی و همچنین پخش زنده تصایور دریافتی از دوربینهای مداربسته آن مجموعه و همچنین انجام تبلیغات و ارائه پیام های فرهنگی سعی در بالا بردن پتانسیل ها فروش خود دارند.مراکز خرید همچنین با اجاره تلویزیون شهری به کسبه و صاحبان مشاغل می توانند هزینه های آن را جبران کنند.

تاثیر جانمایی مناسب تلویزیون بزرگ شهری

با توجه به فضای نمایش تلویزیون شهری باید فضای باز یا بسته را برای بکارگیری آن در نظر گرفت.منظور از فضای بسته محیط داخل سالن یا مثلا تالار است، همچنین منظور از فضای باز فضای بیرون و محیط باز است، به عنوان یک قانون کلی اگر تلویزیون شهری LED شما در فاصله دورتری نصب شود باید اندازه نوشتار آن هم بزرگ باشد.،لذا بایستی تلویزیون شهری LED بزرگتری داشته باشد و سرعت عبور افرادی که بیننده تلویزیون شهری شما هستند ارتباط مستقیمی با اندازه نوشتار تلویزیون شهری LED دارد و هرچه سرعت بیننده ها بیشتر باشد نوشتار هم باید بزرگتر باشد.
به یاد داشته باشید، اگر تلویزیون شهری خود را بیش از حد بزرگ انتخاب کنید، پول شما به هدر رفته است.اگر تلویزیون شهری خود را بیش از حد کوچک کنید بازهم پول شما به هدر خواهد رفت و بهتر است که اندازه تلویزیون شهری مناسب با زاویه دیدانتخاب شود زیرا زاویه دید هم از پارامتر های LED است که در دیده شدن یک پیکسل یا LED و در نهایت روی کل تلویزیون شهری موثر است.

مزیت های تلویزیون بزرگ شهری

تلویزیون شهری رسانه برتر تبلیغاتی شهرهای مهم به شمار می رود ، مهمترین مزیت این نوع تلویزیون ها امکان نمایش فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی در زیر نور مستقیم خورشید و به اصلاح روز دید می باشد. و جالبترین مزیت این نمایشگرها امکان دیدن فیلم ها و تیزرها از فواصل بسیار دور می باشد که با افزایش سایز تلویزیون ، این فاصله به چندین کیلومتر هم می رسد.این مورد در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته امری عادی به شمار می رود.این نوع تلویزیون ها معمولا در میادین و چهار راه ها برای استفاده تبلیغاتی شرکت ها مورد بهره برداری قرار می گیرد.که به دو مدل ثابت و مدل چرخشی ۳۶۰ درجه می توان تعبیه نمود.فیلم تلویزیون شهری مدل چرخشی ۳۶۰ درجه این تلویزیون ها را می توانید در منوی فیلم ها مشاهده کنید.

تلویزیون شهری ایلیا بادارابودن بیش از یک دهه تجربه وتخصص دراین زمینه توانسته است به روز ترین تکنولوژی های جهان را در تلویزیون های شهری تولیدی خود به مشتریان  ارائه دهد.

منبع: بخش خبر تلویزیون ایلیا