تبلیغات محیطی

شیوه های بسیاری در سراسر جهان برای تبلیغات محیطی متداول است مثل بیلبوردها ، مبلمان شهری ، استفاده از وسایل حمل و نقل و سایر رسانه های محیطی ؛

بیلبوردها یک ایده بدیع و پر بازده هستند :

بیلبوردها یکی از بهترین روشها هستند که هدف اصلی آنها وادار نمودن ببینده به تفکر در باره ایده پنهان شده در طرح است ، تا آنجا که به مخاطب القا کند جهت خرید محصول یا استفاده از خدمات مزبور تصمیم بگیرد .

از مبلمان شهری هم میتوان جهت تبلیغات محصول یا معرفی خدمات بهره برد مثلاً اجرای تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس و مترو و یا ایستگاهای توقف آنها .

استرابورد ها هم یکی از این ابزار ها هستند . استرابورد ها نوعی استند ایستاده تبلیغاتی هستند که تبدیل به نسل جدیدی از سازه های تبلیغاتی شده اند . درگذشته شهرداری ها جهت اطلاع رسانی اکران ها و کارهایی از این دست از استرابودهای بادبزنی و یا پرتابل ایستاده قدیمی استفاده میکرد

استفاده از لایت باکس ها ، دیوار نگاری و حروف نگاری روی دیوارهای معابر و پل ها و یا روی شیشه فروشگاها ، بکارگیری لامپ های ال ای دی و  نئونی ، مثالهای دیگری از تلاش صاحبان تبلیغات برای شناساندن محصول و یا خدمات خود به جامعه بوده و هستند .

نکته بعدی افزایش روزافزون تمایل به استفاده ابزاری به نام تلویزیون شهری در مکانهای پربازدید مثل حاشیه اتوبان ها و میادین ، تابلوی فروشگاه ها ، نمای ساختمان های اداری و تجاری و موارد بسیار دیگر است .

حال تصور کنید ما بتوانیم ابزاری در اختیار داشته باشیم که تمام این محاسن و کاربردهارا در اختیار داشته باشد …

امروزه به واسطه تلاش ، هنر و صنعت طراحان متخصص شرکت ایلیا ،استند های جدیدی به بازار آماده که علاوه بر، برطرف کردن نواقص نسل های پیش ضمن دارا بودن ایستایی مناسب در مقابل باد ، جلوه و جذابیت و نیز بازخورد بهتری از نظر جذب مخاطب را دارا می باشند . تلویزیون شهری ایلیا از این دست محصولات هستند که با وجود طراحی های خاص به بهترین شکل نیازهای متقاضیان این صنعت را مرتفع میکند .